درباره ما

1) تنوع برند

به سختی هر خرده فروش تنیس روی میز کالاهای بسیاری از تولید کنندگان مشهور مختلف ارائه می دهد. علاوه بر مارک های کلاسیک تنیس روی میز ، بسیاری از مارک های دیگر را در محدوده ما مشاهده خواهید کرد. ما دائما در تلاشیم تا پیشنهاد خود را گسترش دهیم!

2) انتخاب عظیم

به عنوان یک مشتری ، شما فقط راضی خواهید بود اگر دقیقاً آنچه را که به دنبال آن می گردید پیدا کرده اید و کیفیت بالاترین نیاز را دارد. ما بیش از 2،000 مورد مختلف در محدوده خود داریم. قطعاً کار درستی برای شما وجود دارد!

3) کیفیت محصول

ما فقط محصولات مارک با کیفیت بالا را ارائه می دهیم. اگر از کیفیت یک محصول اطمینان نداشته باشیم ، آن را به شما پیشنهاد نمی دهیم.

4) مهارتهای مشورتی

مشاوره و خدمات برای ما بسیار مهم است. به همین دلیل است که همه کارکنان ما متخصص در زمینه خود ، صالح و قابل اعتماد هستند. در مرکز خدمات ما مربیان و بازیکنانی با سالها تجربه اشتغال دارند.

5) سرویس خیاطی

هرچند آرزوهای شما خاص باشد. ما به صورت جداگانه از شما مراقبت می کنیم. اگر سوالی ، پیشنهادی یا اطلاعاتی دارید ، خدمات مشاوره ما را انتخاب کنید و کارکنان ما از کمک به شما خوشحال می شوند: از طریق تلفن ، از طریق ایمیل یا از طریق پست. شما همیشه می توانید به خدمات ما اعتماد کنید – قبل و بعد از خرید.

6) قول ما

اگر تا ساعت 1:30 بعد از ظهر سفارش دهید ، بسته شما در همان روز (بسته به در دسترس بودن) برای شما ارسال می شود. البته با تحویل روز شنبه توسط لجستیک ما GLS. برای کسانی که عجله دارند: سرویس 24 ساعته EXPRESS. خدمات یک روزه از GLS.

7) تحویل انعطاف پذیر

آیا در مواقع زایمان طبیعی در خانه نیستید؟ مشکلی نیست! با ما می توانید آدرس تحویل دلخواه خود را خود تعیین کنید و بسته بندی شما برای ورود به شما تضمین می شود. البته ما به ایستگاه های بسته بندی DHL نیز تحویل می دهیم. ابعاد می تواند تا 60x30x30 سانتی متر باشد. حداکثر وزن: 21.5 کیلوگرم. اگر این فراتر از این باشد ، بسته ها به نزدیکترین Packstation تحویل داده می شوند.

8) تحویل بین المللی

ما هیچ مرزی نمی دانیم! برای تحویل در خارج از اتریش ، بسته به کشور مقصد ، مبلغ هنگفت هزینه حمل و نقل اضافه می شود. برای دستگاه های بزرگ هزینه حمل و نقل در صورت درخواست.

9) ردیابی حمل و نقل

با ردیابی حمل و نقل ، می توانید به راحتی حواس خود را نگه دارید و در هر زمان وضعیت را مشاهده کنید. بعد از تهیه بسته برای ارسال ، شماره رهگیری را بطور خودکار از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. از طرف دیگر ، می توانید شماره رهگیری خود را از یکی از نمایندگان خدمات مشتری ما دریابید.

10) گزینه های پرداخت:

ما پیش پرداخت ها ، کارت اعتباری ، پی پال و Sofortüberweisung.de را می پذیریم.

11) کوپن ایده هدیه

نمی توانید به یک هدیه خوب فکر کنید؟ یک کوپن از LIORSPIN تضمین شده است که به خوبی دریافت می شود! کوپن را بصورت آنلاین یا راحت از طریق تلفن سفارش دهید. هیچ راهنمایی وجود ندارد زیرا مقدار را تعیین می کنید.

12) حمل آسان در فروشگاه آنلاین

خرید مستقیم ، سریع و آسان. هنگام خرید در فروشگاه آنلاین ما ، داده های مشتری شما به طور خودکار و قابل اطمینان توسط رمزگذاری SSL ایمن می شوند. فروشگاه اینترنتی LIORSPIN بسیار کاربر پسند است. مرتب سازی های متعدد و عملکردهای فیلتر به شما کمک می کنند تا در اسرع وقت کالای مورد نظر خود را بدست آورید.

13) روندها و اقدامات

برای به روز نگه داشتن ما ، ما را در مورد تبلیغات فعلی (به عنوان مثال ارسال رایگان) ، آخرین روندها و مجموعه ها ، به شما اطلاع خواهیم داد. شما یک ایمیل از ما دریافت خواهید کرد البته شما همچنین می توانید اطلاعات به روز شده را در صفحه اصلی ما بخوانید.

14) حدود ساعت سفارش دهید

فروشگاه آنلاین ما: www.liorspin.com در خارج از ساعات کاری ، سفارشات را می توان در هر زمان با استفاده از دستگاه پاسخگو ما پذیرفت.