15آوریل

کمیته اجرایی ITTF چهارشنبه پانزدهم آوریل 2020 برای گفتگو در مورد آخرین وضعیت COVID-19 تشکیل جلسه داد.

در اینجا نتایج کلیدی حاصل شده در جلسه امروز آمده است:

ITTF گزارش جامعی را از کارگروه COVID-19 دریافت کرد ، که همچنان به نظارت دقیق اوضاع جهانی ادامه می دهد. در این مرحله تصمیم دیگری در مورد تمدید دوره عدم فعالیت اتخاذ نشده است.

• با توجه به تعلیق فعلی رویدادهای ITTF با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، رتبه های جهانی برای آوریل 2020 تا پایان این هفته منتشر می شود و سپس تا سرگیری فعالیتها منجمد می شود.

ITTF همکاری نزدیکی با انجمن تنیس روی میز کره (KTTA) دارد که به ریاست رئیس جمهور ریو سونگ مین و کمیته محلی برگزار کننده (LOC) در بوسان برای اطمینان از برگزاری مسابقات تنیس روی میز تیم جهانی بانک هانا 2020 برگزار می شود ، حتی اگر مجدداً این رویداد به تعویق افتاد

• مطابق با توصیه های کمیته بین المللی المپیک (IOC) و کمیته بین المللی پارالمپیک (IPC) ، و پس از بحث و گفتگو با کمیته ورزشکاران فدراسیون های قاره ای و ITTF ، ITTF موافقت کرد که اصول مسابقات المپیک و پارالمپیک مقدماتی را حفظ کند ، با آن حوادث معلق که احتمالاً در سال 2021 برنامه ریزی شده اند.

کمیته اجرایی ITTF در اول ماه مه 2020 مجدداً جلسه می یابد و ITTF با توجه به همهگیری COVID-19 ، به روزرسانی های بیشتری را درباره کلیه تصمیمات آینده ارائه می دهد.

برای هرگونه نمایش داده شد ، لطفاً با covid19updates@ittf.com تماس بگیرید.

20دسامبر

در تاریخ 20 دسامبر ، بازیکن تنیس روی میز بوندسلیگا و مربی پیشرو ، مهدی احمدیان فروشگاه جدید ورزشی خود را برای تنیس ، تنیس روی میز و ورزش در سالن ورزش و رویدادها افتتاح می کند.

لیور اسپین می‌خواهیم اعلان‌هایی را برای آخرین اخبار و به‌روزرسانی‌ها به شما نشان دهیم.
رد کردن
اجازه دادن به اعلان ها